MENU

Plenerowa sesja w lesie

Na granicy miast Zabrza i Gliwic jest las. Las, który znam od dziecka: przejażdżki rowerowe, zimowe spacery. To właśnie tutaj postanowiłam zrealizować zdjęciową sesję Doroty, która w ten właśnie sposób postanowiła spełnić swoje życzenie z okazji Dnia Mamy. A że jej chłopaki to dwa gagatki – leśny plener wydał mi się idealny, by zarazem pokazać ich wzajemne relacje jak i dać chłopakom przestrzeń, by mogli pokazać swoje prawdziwe oblicze. Myślę, że wszystko co zamierzyłyśmy – nam się udało. Zresztą – zobaczcie sami na poniższej fotorelacji.

dsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwice

dsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwicedsphoto plenerowa sesja zdjęciowa Gliwice

 

poznajmy się!

Cześć.

Jestem Dominika.

Jestem fotografem.

Pewnego dnia swoją pasję zamieniłam na swój zawód i dziś robię to co kocham. Pracując - patrzę sercem - bo przecież tylko serce zrozumie ogrom uczuć jakimi dzielicie się podczas zaręczyn i w dniu ślubu.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie znajdziecie zarówno wspomnienia ze wspólnych uroczystości jak i, wydaje mi się, ciekawe dla Was informacje.

Featured