MENU

Plenerowa sesja dziadków z wnukami

Kto wziął udział w tej sesji?

To była zwariowana plenerowa sesja dziadków z wnukami w Gliwicach, a dokładnie rzecz ujmując w Żernikach. Na prawdę było na niej wiele temperamentów. Zbuntowany 8-latek, samodzielna 2,5-latka, uśmiechnięty 8 miesięczny chłopczyk i ich babcia i dziadek. Tak, tak – babcia i dziadek.

Skąd pomysł na sesję z seniorami?

Po pierwsze – bo babcie i dziadkowie to najważniejsze osoby w życiu naszych dzieci. To oni mają cierpliwość leżeć na ziemi i bawić się małymi autkami. Potrafią nauczyć pić z kubeczka, gdy rodzicowi brakuje już pomysłów. Cierpliwie lepią pierogi i naprawiają usterki w zabawkach. Przede wszystkim mają dla tych naszych dzieciaków czas!

A po drugie – sesja ta została wykupiona w formie bonu podarunkowego na Dzień Babci i Dziadka. A dlaczego odbyła się dopiero latem? Ano dlatego, że dwóch wnuków mieszka 1.000 km od Zabrza. Ale udało się. Cała rodzina zebrała się w jednym miejscu i w jednym czasie. A na sesji zagrało wszystko: pogoda, nastroje, brak zmęczenia (zwłaszcza u najmłodszego uczestnika) i wisząca nad wszystkimi perspektywa pysznych lodów po sesji 😉 Efekty wspólnej pracy z tego gorącego letniego poranka możesz zobaczyć poniżej 🙂

Dlaczego warto zdecydować się na zdjęciową sesję dziadków z wnukami?

Ta sesja dziadków z wnukami przyniosła wiele cudownych kadrów. Dziś prawie wszystkie te zdjęcia są oprawione w ramki i zdobią salon w domu babci i dziadka. I jestem przekonana, że każde jedno zdjęcie wywołuje u nich łezkę miłości w oku.

Czy warto zakupić sesję zdjęciową dziadków z wnukami na prezent?

Jeśli i Ty szukasz pomysłu na prezent dla swoich bliskich – osobiście uważam, że bon podarunkowy na sesję zdjęciową to idealny prezent. Pozostawi po sobie piękne wspomnienia z dnia sesji oraz żywe kadry zapisane na papierze. Plenerowa sesja babci i dziadka z wnukami nie musi odbyć się w Gliwicach na polu z belami słomy. Równie dobrze możemy się spotkać w lesie, w parku, na Waszym ogródku. Jeśli preferujecie ujęcia w bieli – możemy się również spotkać w studiu. To właśnie w studiu powstają minimalistyczne kadry, gdzie na pierwszy plan wychodzą Wasze twarze i uczucia.

Więcej o sesjach możesz przeczytać tutaj: FOTOGRAFIA

A aktualną ofertę znajdziesz tutaj: AKTUALNA OFERTA

Plenerowa sesja dziadków z wnukami – Ty też możesz taką sesją obdarować swoich najbliższych.


Warning: file_put_contents(/home/users/aquaadventure/public_html/dsphoto.pl/wp-content/uploads/pp/cache/24ad35d246c6376532b952c2645c2cf4.html): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/users/aquaadventure/public_html/dsphoto.pl/wp-content/themes/prophoto7/src/php/prophoto/Infrastructure/Cache/PageCache.php on line 49