MENU

Standardowa Sesja Noworodkowa – GALERIA

Zapraszam Cię do zapoznania się z galerią Standardowych Sesji Noworodkowych.

Sesja noworodkowa to pamiątka jedyna w swoim rodzaju. Na jej wykonanie mamy bowiem czas w pierwszym miesiącu życia dziecka. To właśnie wówczas noworodki przesypiają większą część dnia. Ich ciało pamięta jeszcze ułożenia z brzuszka mamy.

Podczas Standardowej Sesji Noworodkowej staram się wykonać zdjęcia maluszka w czterech różnych stylizacjach Wykorzystuję dwa rekwizyty (koszyk, łóżeczko, skrzyneczka) oraz na dwa tła materiałowe. Kolory, które pojawiają się na sesji są uzgodnione z rodzicami, by końcowe zdjęcia cieszyły jeszcze bardziej.

Ale sesja noworodkowa to nie tylko kadry samego dzidziusia. To także a może przede wszystkim zdjęcia rodzinne, ujęcia w ramionach rodziców oraz kadry ze starszym rodzeństwem. Moim zdaniem takich zdjęć na żadnej sesji zabraknąć nie może. Maluszek wkracza do Waszej rodziny a zdjęcia idealnie oddają Waszą miłość, radość, wdzięczność oraz kruchość małego istnienia.


Warning: file_put_contents(/home/users/aquaadventure/public_html/dsphoto.pl/wp-content/uploads/pp/cache/6a20b56760fb06441d3640917f6dc0d3.html): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/users/aquaadventure/public_html/dsphoto.pl/wp-content/themes/prophoto7/src/php/prophoto/Infrastructure/Cache/PageCache.php on line 49