MENU

Chrzest Zosi

Z Magdą, mamą Zosi poznałam się już na sesji ciążowej w jej przytulnym mieszkaniu w Gliwicach (TUTAJ możesz zobaczyć jej sesję ciążową). Magda zarezerwowała wówczas termin na sesję noworodkową. Niestety choróbska popsuły nasze plany i sesja ta nie doszła do skutku. Nic jednak straconego, gdyż niewiele później Madzia napisała, że u nich już wszystko dobrze i że chcą bym była z nimi w dniu Chrztu Zosi. Bardzo się ucieszyłam, gdyż to oznaczało olbrzymie zaufanie Klienta do mnie – a to dla mnie bardzo ważne.

Chrzest Zosi odbył się w styczniu 2019 w Gliwicach w Parafii Wszystkich Świętych a tuż po nim goście udali się do Restauracji Wanilia, gdzie dzieciaczki miały swój kącik do zabawy a dorośli zajęli się rozmową i oczywiście podziwianiem najważniejszej osoby tego dnia – Zosi. Zapraszam Was do przejrzenia tej fotorelacji.

Dominika Siwek Photography reportaż chrzest gliwiceDominika Siwek Photography reportaż chrzest gliwiceDominika Siwek Photography reportaż chrzest gliwiceDominika Siwek Photography reportaż chrzest gliwiceDominika Siwek Photography reportaż chrzest gliwiceDominika Siwek Photography reportaż chrzest gliwiceDominika Siwek Photography reportaż chrzest gliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, GliwiceDominika Siwek Photography, reportaż z dnia chrztu św, Gliwice

 

poznajmy się!

Cześć.

Jestem Dominika.

Jestem fotografem.

Pewnego dnia swoją pasję zamieniłam na swój zawód i dziś robię to co kocham. Pracując - patrzę sercem - bo przecież tylko serce zrozumie ogrom uczuć jakimi dzielicie się podczas zaręczyn i w dniu ślubu.

Zapraszam na mojego bloga, gdzie znajdziecie zarówno wspomnienia ze wspólnych uroczystości jak i, wydaje mi się, ciekawe dla Was informacje.

Featured