MENU

Sesja Świąteczna Zabrze, Gliwice, Katowice

Sesja Świąteczna Zabrze, Gliwice, Katowice

Co roku w miesiącu listopadzie moje studio przemienia się w świąteczną krainę. Za każdym razem staram się przygotować dla moich klientów dwie nastrojowe scenki. Są one zbudowane tak, bym mogła wykonać zarówno zdjęcia całych rodzin jak i kadry samym dzieciom.

Mini sesja świąteczna to okazja, by stworzyć pamiątkę na lata. To także szansa, by zaktualizować zdjęcia w rodzinnym albumie i to tak, by znalazły się na nich i mama i tata.

Dla mnie sesje świąteczne to przede wszystkim okazja, by móc znów zobaczyć rodziny, z którymi widziałam się na innych, wcześniejszych sesjach. Bardzo lubię ponownie spotykać się z dzieciaczkami, które chętnie wracają do mojego studia. Mogę patrzeć jak się zmieniają, jak rosną, dokazują, są urwisami, baletnicami, śmieszkami albo nieśmiałymi słodziakami. To także szansa na poznanie wielu nowych rodzin, które przygodę z moją fotografią zaczynają właśnie podczas mini sesji świątecznych.

A dlaczego sesje świąteczne odbywają się już w listopadzie a nie w grudniu? Głównie dlatego, by zdjęcia były gotowe do świąt. Często bowiem stanowią one prezent dla dziadków i babć, zapakowane w klimatyczne, bożonarodzeniowe tekturowe pudełeczka.

Sesje świąteczne organizuję w moim studiu, które znajduje się w Zabrzu na granicy z miastem Gliwice. Lokalizacja umożliwia łatwy dojazd z Katowic, Chorzowa, Rudy Śląskiej, Rybnika, Pyskowic, Bytomia i Tarnowskich Gór.

Zdjęcia w tym wpisie powstały podczas Mini Sesji Świątecznych w 2020 r. W tym roku również będzie magicznie.

Jeśli masz pytania lub chcesz zarezerwować swoją Sesję Świąteczną – napisz do mnie z zakładki KONTAKT.