MENU

Naturalna sesja noworodkowa Katowice, Zabrze, Śląsk

Naturalna Sesja Noworodkowa Katowice, Zabrze

Z tą małą dziewczynką spotkałam się na naturalnej sesji noworodkowej w Zabrzu (Katowice), gdy miała już 7 tygodni. Niby wciąż maleństwo, ale na układaną sesję noworodkową była już zbyt duża. Można by wręcz powiedzieć, że zbyt dorosła.

Standardowe (układane) sesje noworodkowe wykonuję dzieciom do ukończenia przez nie pierwszego miesiąca życia. Natomiast naturalną sesję noworodkową możemy wykonać nawet do 8 tygodnia życia maleństwa.

Skąd taka różnica? Głównie stąd, że podczas sesji naturalnej dziecko nie musi spać. Nie układam go w wybranych pozycjach. Cała sesja odbywa się w stylu lifestyle, takim domowym naturalnym klimacie.

A co jeśli dziecko jest niespokojne? Taka sytuacja wydarzyła się właśnie na tej sesji. Na początku mała modelka była bardzo zainteresowana aparatem. Po chwili jednak zrobiła się płaczliwa. Po rozmowie z rodzicami postanowiłam ją delikatnie owinąć. Malutka od razu się uspokoiła a dalsza część sesji przebiegła w spokojnej i miłej atmosferze. Sami zobaczcie jakie zdjęcia na pamiątkę ma ta mała gwiazdeczka.

Więcej informacji o Naturalnych Sesjach Noworodkowych znajdziesz TUTAJ.

Pełna oferta Naturalnych Sesji Noworodkowych dostępna jest TUTAJ.

Jeśli masz pytania – przejdź do zakładki KONTAKT.