/ Share
Studio

Studio

Moje studio - dostępne dla Was i Waszych najdroższych!

Zapraszam Was do mojego studia w Zabrzu.

Jest ono przygotowane na przyjęcie najmłodszych Modeli. Sesja noworodkowa odbywa się w odpowiedniej temperaturze, dlatego w studio znajduje się dodatkowe ogrzewanie, dzięki któremu maleństwo spokojnie śpi w czasie zdjęć. Jest tu także kącik do przewijania, kocyki, w których dzieciątko może być karmione i usypiane, kącik kuchenny, w którym można przygotować pokarm, a także wygodna kanapa, na której rodzice mogą się zrelaksować w czasie sesji 🙂 Aby zdjęcia szczególnie Was cieszyły, zapewniam szeroki wybór akcesoriów do fotografii noworodkowej: czapeczki, opaski, owijki, kocyki, kosze, skrzynki. Zawsze uzgadniam z rodzicami jeden lub dwa kolory, na których skupiamy się w czasie sesji.

Studio jest również dobrym miejscem na sesje dziecięce, a zwłaszcza roczkowe i urodzinowe dzieci starszych. Zachęcam do sesji z tortem. Jest to tak zwana sesja SMASH CAKE. Na czym polega? Solenizant, wystrojony oczywiście, dostaje urodzinowy tort i może go jeść w taki sposób w jaki potrafi. Całe mnóstwo zabawy, brudne rączki, buźka i ubranko. Ale uśmiech od ucha do ucha – i to wszystko zatrzymane dla Was na zdjęciach. Martwicie się, że ubranko się zbrudzi? Że nie macie odpowiedniej sukienki dla małej księżniczki? Niepotrzebnie. Posiadam dużo ubranek w różnych rozmiarach i kolorach zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka.

W studio może się odbyć również sesja ciążowa. Zapewniam rekwizyty, sukienki, swetry, tuniki. Stworzymy obrazy, które już zawsze będą przypominały Wam ten cudowny okres oczekiwania na małego potomka.

sesja noworodkowa - zabrze, gliwice, katowice, chorzów, ruda śl, tarnowskie góry, pyskowice, rybnik sesja noworodkowa - zabrze, gliwice, katowice, chorzów, ruda śl, tarnowskie góry, pyskowice, rybnik sesja noworodkowa - zabrze, gliwice, katowice, chorzów, ruda śl, tarnowskie góry, pyskowice, rybnik sesja noworodkowa - zabrze, gliwice, katowice, chorzów, ruda śl, tarnowskie góry, pyskowice, rybnik

Masz dodatkowe pytania?

Odpowiedź możesz znaleźć TUTAJ lub SKONTAKTUJ się ze mną.