Hey, this site is © don't right-click it dude.You can change this text
/ Share
Studio

Studio

Moje studio - dostępne dla Was i Waszych najdroższych!

Zapraszam Was do mojego studio w Zabrzu.

Jest ono przygotowane na przyjęcie najmłodszych Modeli. Sesja noworodkowa odbywa się w odpowiedniej temperaturze, dlatego w studio znajduje się dodatkowe ogrzewanie, dzięki któremu maleństwo spokojnie śpi w czasie zdjęć. Jest tu także kącik do przewijania, kocyki, w których dzieciątko może być karmione i usypiane, kuchnia, w której można przygotować mleczko, a także wygodna kanapa, na której rodzice mogą się zrelaksować w czasie sesji 🙂 Aby zdjęcia szczególnie Was cieszyły, zapewniam szeroki wybór akcesoriów do fotografii noworodkowej: czapeczki, opaski, owijki, kocyki, kosze, skrzynki. Zawsze uzgadniam z rodzicami jeden lub dwa kolory, na których skupiamy się w czasie sesji.

Studio jest również dobrym miejscem na sesje dziecięce, a zwłaszcza roczkowe i urodzinowe dzieci starszych. Zachęcam do sesji z tortem. Jest to tak zwana sesja SMASH CAKE. Na czym polega? Solenizant, wystrojony oczywiście, dostaje swój urodzinowy tort i może go jeść w taki sposób w jaki potrafi. Całe mnóstwo zabawy, brudne rączki, buźka i ubranko. Ale uśmiech od ucha do ucha – i to wszystko zatrzymane dla Was na zdjęciach. Martwicie się, że sukienka się zbrudzi? Że nie macie odpowiedniej sukienki dla małej księżniczki? Nie martwcie się. Posiadam dużo sukieneczek w różnych rozmiarach i kolorach. Na pewno coś spodoba się Wam i waszej córci.

W studio może się odbyć również sesja ciążowa. Zapewniam rekwizyty, sukienki, owijki. Stworzymy obrazy, które już zawsze będą przypominały Wam ten cudowny okres oczekiwania na małego potomka.

Masz dodatkowe pytania?

Odpowiedź możesz znaleźć TUTAJ lub SKONTAKTUJ się ze mną.