/ Share
O Mnie

O Mnie

Witaj w moim świecie - świecie zatrzymywania w kadrze najsilniejszych ludzkich emocji!

W życiu zajmuję się tym co kocham najbardziej – fotografią!!!

Moja przygoda z fotografią zaczęła się już w szkole, gdy na starym aparacie typu Zenit należącym do taty, zatrzymywałam w kadrze minki młodszych kuzynek, spotkania rodzinne a także piękno mazurskiej przyrody, gdzie spędzałam wakacje i obozy.

Potem przyszedł czas na MOJĄ pierwszą lustrzankę – Minolta zakupiona za pierwsze zarobione pieniążki. I znów głównym obiektem moich zdjęć były buźki dzieci – te, którymi się opiekowałam, jak i te w mojej rodzinie.

Gdy przyszła era aparatów cyfrowych, ja wciąż kochałam mój pierwszy aparat na kliszę. Dopiero, gdy urodził się mój syn – postanowiłam zakupić lustrzankę cyfrową – bym mogła jego małe rączki i stópki, delikatne uśmiechy i fałdki uwieczniać bez ograniczeń.

To właśnie dlatego fotografia rodzinna, dziecięca a przede wszystkim fotografia noworodkowa jest mi szczególnie bliska. Uwiecznianie tych pięknych chwil, pełnych miłości, bliskości i radości – to niesamowita przygoda. Uwielbiam dawać Wam pamiątkę na całe życie – delikatna twarz matki, silne ręce ojca i niezwykle kruche ciałko dopiero co narodzonego dzieciątka – nie ma nic piękniejszego!!!